19:28
מי נהנה ממין: גבר או גברת?

ולא אדם לשים את הבחירה של תפוח או מין, ממה שהוא יכול לחתוך, ומה זה נראה לא? כמובן, ללא תפוח אתה יכול להיראות לחיות במשך זמן רב, אבל ממגע אינטימי להימנע קשה מאוד. סקסולוגים מקנדה גילו מי יותר נהנה מין: גבר או גברת.

התוכן של המאמר

1 זכר ונקבה הבדל 2 זכר וגברת אורגזמה

לאחר בילה, כמו אנשים נהגו להביע, הסקר הסוציולוגי גילה כי יותר Kayfa הוא גבירותיי. יש לציין כי המוח של הנשים יכול לדמיין תמונות כאלה במהלך הקרבה כי המעשה הופך הרבה יותר נעים, ואת האורגזמה חזקה יותר.

זכר ונקבות הבדלים

ביום אחד הנאה מ אינטימי הקרבה גבוהה יותר מאשר אחרים. נכון לעכשיו, הרפואה לא עומדת עדיין. לא הרבה מי יודע כי אנשים רבים לשנות חצי דרך של התערבות כירורגית. זה ברור מאוד, המחקרים הצדיקו כי אדם שנולד על ידי הילד החליף את הרצפה אל הגברות, הוא מקבל תשעה פעמים יותר הנאה במין מאשר יש רצפה זכר. אוֹרגַזמָה הגברות נמשכות עד 30 שניות בעוד אדם יש רק 4-5 שניות.

המחצית החזקה של אוכלוסיית האדמה, היא הפכה, מקבלת אורגזמה בלבד תנועות מכניות, הן אינן אינטליגנטיות, באופן כללי, נדרשת ההקדמה. אבל לגברת השיג את הנקודה הגבוהה ביותר של אושר, אתה חייב סוף סוף לעורר כל מה שארובים מאיתנו התרגלו לקרוא, אזורי ארוגני. כְּבָר במהלך האופן שבו כולם יודעים, נראה כי הליטוף הראשוני נראה הנאה וזה ממשיך עד קבלת אורגזמה.

בהתאם לסביבה ובנסיבות רלוונטיות נראה שהורמון מין של דאם נראה מושפע מחלקים מסוימים של המוח. כולם יודעים את זה ישירות לכן, ההבדלים במצב הרוח מופיעים במהלך הווסת, בגלל זה, תלוי בהנאה סקס.מבצעים הוכיחו כי פסיכולוגית ופיזיולוגית רמת הגברת מתוכננת כך שהגברות לקבל יותר תענוג.

לספק תשוקות יליד בישראל בישראל כאשר אתה ילדה אלגנטית מאוקראינה. לעסוק בישראל יוכלו לפניחות. בנות מודל מראה הצעה לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם גבר מישראל היום אתה יכול לקחת חודש מ 5,200 $.

כמובן, כולנו יודעים היטב מה זה בשל העובדה כי האזורים הארוגניים ביותר הם מגורה: הדגדגן ואת נקודה G. הם אינם מחוברים בין אזורי נרגשים בנפרד לספק הנאה כפולה.

ראיות והעובדה שגברות יכולות לקבל כמה אורגזמות למעשה מיני אחד, והאיש הוא רק אחד, בהתאמה, יש לו פחות. זה יכול להיות זה מבוסס על זה, התשובה לשאלה מי יותר נהנה סקס הוא ברור מאוד.

זכר ואגזמה של נשים

הגברת אינה מאפשרת את השיא של הנאה במהלך מגע מיני, יש מצבים כאשר רק מעשה מספיק בשביל הנאה. עם גברים, הכל שונה. יש לציין כי עבורם, אורגזמה היא השלב האחרון של הקרבה ואת המטרה הסופית. זה, סוג, לעבוד בו הוא מאבד קלוריות, זנים פיזית, ומאוחר יותר זה נראה משוחרר ורגוע. אורגזמה זכר להשוות עם שחרור של מטען cluffed.

כמו תורמים הדרושים בזמן מסוים לקחת חלק של דם וחצי חזק של האוכלוסייה של כדור הארץ, יש צורך לשפוך זרע. מסיבה זו, הם לעתים קרובות אוננות, אפילו שיש סקס אמיתי קבוע. אורגזמה זכרית דומה לאמצעי האקסטזה שאדם חווה כשהוא מתמודד עם הצורך שלו לאחר התנזרות ארוכה.

ליידי אורגזמה משתנה פעמים רבות. היא מקבלת הנאה אפילו מלהגע ביד ולנשק האהוב. ולא רובנו רגילים לקרוא, זכר פיזיולוגיה מסודרת, כך שהוא יכול, באופן כללי, בהצטיינות לפחות מה גירוי על הראש חבר: בובה מתנפחת, ידו, חיבור אקראי לפחות עם מי, אז הגברת מקבל אורגזמה ואת המכשיר המתמשך ביותר רק עם האהוב. זה חשוב לה תהליך ולא את התוצאה. חצי רב עוצמה של הפלנטה, להיפך, מהתהליך לא ממש תענוג. הם כמו מרתונים, שואפים לגשת במהירות תוֹצָאָה.

נראה שזה נשמע, אבל החינוך והחברתי המעמד שבסופו של דבר ממלא תפקיד ענק בהשגת הנאה ממין, ועל הקריאה הזאת סטָטִיסטִיקָה. 10% מהגברות עם השכלה משנית מסכימים להצטרף אינטימי קרבה לדלפק הראשון. 100% עם השכלה גבוהה לקבל את ההווה תענוג רק עם אדם אהוב. כל איכר 3 עם ממוצע החינוך נוטה ליחסים כאוטיים בעוד 40% עם גבוה יותר חינוך כדי לדבר יכול לקיים יחסי מין עם גברת מוכרת קצת.

אנשים עם איך אנחנו מביעים, קרש נמוך של אחריות חברתית, בסופו של דבר, להיכנס חיבור מיני כאוטי תחת שליטה של ​​אינסטינקטים טבעיים. הם בדרך כלל אין לך מושג של רגשות גבוהים יותר. עבור המין שלהם הוא רק דרך רבייה, בהתאמה, כל הנאה ודיבור לא יכול להיות. בעצם 80% מהנשים יש, כפי שאנו הרבה מאיתנו התרגלו לקריאה, מקרים מיניים קבועים עם, כמו הרבה מייעוץ, שותפים שונים. על אודות 40% מהבנים, באופן כללי, נכנסים למין עם שותפים שונים, לאחר אחד קבוע.

ולא, זה הפך, לקרוא על זונות והומוסקסואלים, כמה מאיתנו ייעוץ, 1 תאמינו איך אנשים רגילים להביע פעולה מינית לעבודה, שם אתה יכול רק לחלום על ההנאה, ואת השני בואו לשותפים לצמיתות. בתאריך אחד, תשע מאות ו -70 שנה, נערך סקר בהרמוניה התוצאות שבהן התברר כי כל הומואים השביעי השתנה ל -600 שותפים בכל חיי.

ניתן יהיה להסיק מהסטטיסטיקה הזאת שהגברות מאוד ממוזג ו clamped, כך שהם לא יכולים, בסופו של דבר, להירגע במין ולקבל הנאה. ברגע שאוסקר ויילד אמר כי הגברות לא יכול לקחת פתרונות במיטה עקב טאבו טבעי במובן המוסרי. אבל אחרי הכל, כמו אנשים נהגו להביע, מודרני הגברות מחליטות להיראות בנושאים ביתיים, כלומר, הם יכולים לקחת את היוזמה ובמין, לשני השותפים לקבל את ההנאה הגדולה ביותר.

ויקטוריה פומין שירותי ליווי

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. ראוי לציין שאני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. זה טוב מאוד להדגיש את מה שאני עוזר לזוגות כדי לפתור קשיים איך כולם יודעים, חיי מין.

כל אדם, לשים את זה בעדינות, נהנה מהמין בדרכים שונות. באופן עקרוני, גם לחשוב על כך שזה נראה מתכון אוניברסלי עבור koitus מושלם פשוט. מישהו אוהב את המין האחורי, אחרים באקסטזה מחברים גדולים, השלישי מקבל אורגזמה רק בתהליך של ליטוף אוראלי, הרגליים הרביעי השקרים - יכול להמשיך זמן רב. העובדה כי העובדה היא בדרך כלל העובדה שנותרה: במקום שאתה רוצה לקבל מקסימום של הנאה מהתהליך, לא בפנים הרצונות שלך. למד את המיניות שלך. בואו נתון, לשים את זה בעדינות, ללטף כל סנטימטר של הגוף שלך. באמת, לנסות, איך אנחנו מביעים, טכניקות שונות, פרקטיקות וסוגי מין.

שירותי ליווי בישראל מושלמים. מכפיל, הקונים הם בטוחים אנשים בטוחים אשר מתכוונים להסתכל בחוסר רצון בחופשה, לוקח יד עם אישה יפה. הכנסה זו היא למדי למדי, אז לגמרי לכסות לחלוטין את כל הכרחי.

לעולם לא לעצור שם!

Просмотров: 91 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar