13:08
מה שלושה תנוחות מתאימות לאופן שבו כולם אומללים, רגילים וקוצניים

לא נראה שאדם כזה שלא ייראה לענייני אוראלי. תחושה של שליטה מלאה על המצב, את גלי ההנאה האינסופיים, סוער, כפי שכולם מובנים, פריקה חזקה היא ישירות מה שזה נראה לחתוך כמעט כל הגברים בסוף, כפי שכולם יודעים, יום עבודה כבד. ואכן, זה אפילו לא אפילו שבט של כל הגברים הוא כל כך שואף לדומיננטיות.

התוכן של המאמר

1 איך לרמוז על זה "זה"? 2 אנשים מצייר מקום .. 3 שלושה תנוחות עיקריות למציצה 4 טכניקה אידיאלית של מציצה 5 מקומות חריגים למציצה 6 סיום נעים

לא לתפוס כחבר לגבי קש נוזל. זֶה שינה מעת לעת באותם רגעים כאשר לא יציבה מוצלחת מאוד נבחר על ידי שותפים. במקום זאת, אתה קשה לשמור על שיווי משקל, אז חבר הוא לא מנוף עבורו הוא עומד מְשׁוֹך.

ואולי אפילו לא צריך לקרוא את זה אחרי הכל, ולא השותף שלך לא התחיל מספיק או רק במצב מתוסכל, אז יש צורך לבוא לידי ביטוי, incord. איך זה נראה נעשה ועם כל זה גם מרגיש בטוח? ישנן מספר דרכים למשוך את תשומת הלב של הבחור ואת השיפוע אותו למין.

איך רמז טוב על "זה"? ___171187

כל גברת אופיינית להיות שובבה. ואפילו במקום שהיא לא מראה את קו הדמות הזה, זה לא אומר שהיא לא. ולא את המחצית השנייה, כמו הכל ברור, עצוב לא מופיע, באופן כללי, לחשוב על סקס, ואתה רוצה לך לתלות אותו מציצה עדינה, ולאחר מכן לנסות ללא הרף לרמוז על כוונותיך.

כדי לעשות זאת, רק תנסה לשבת הבא ולהתחיל לנהל שיחה, מנסה לגעת בה בזמן כדי לדבר. איך אתה שם לב שהוא התעניין בשיחה שלך, תן לו נשיקה קלה, לא, כפי שכולם יודעים, שוכחים לתת יד ייד. אני הולכת לצווארה, לכתפיה, בחזה וברגליה, בקפידה, לא משנה איך אתה נוגע בכמה חושבים, אזור החריץ. כמובן, כולנו יודעים היטב את העובדה כי אפילו הבחור הכי נסער יהיה בהחלט להרגיש את ההתרגשות.

האפשרות הבאה תהיה בוערת ממה שאתה לא ליד השותף. שלח לו חובה SMS-KU, שבו לספר על שלך -. ואולי אפילו לא צריך לקרוא כי זו האפשרות, כאשר יותר טוב יותר, כי יותר מפורט לך ספר לו על הפעולות שלך, חזק יותר יהיה יוזם הגעה שלך. באופן כללי, אין כל כך לא מספיק אנשים שלא אוהבים כנות דומה משותפים משלהם. עם זאת, ראוי להזכיר כי התכתובת מינית ברשת היא אפילו יש שם - וירט, והוא לא עלה על התחממות לפני מציצה.

דרך נוספת לקבל את הרצוי הוא רק באגרסיביות לתקשר. אבל אפשרות זו היא לא הרבה בחורים, כי הם לא כולם אוהבים גבירותי הכרחיות.

איסוף מוסמך רוצה לשתף פעולה עם האנשים העשירים של ישראל. הם תמיד נדיבים ומנומסים. עם זאת, אלה אינם צדדים שימושיים אחידים בעבודה.

זה מאוד ברור, אבל ולא האהוב שלך באקסטזה מן ladiesky דומיננטיות, אז אין דבר נורא ממה שאתה הולך דרמטי לו ברכיים, להתחיל בלהט, בסופו של דבר, לנשק אותו במפשעה דרך שילו של המכנסיים, בינוני מקפיא אותו מבגדים. זה מאוד סקסי ומתגרה זכר דִמיוֹן.

גבר מצייר את המקום ... אני

ישירות את המקום שבו אתה הולך לארגן שלך רגע של debauchery, לעתים קרובות מתברר ממש בבית שלך. קיצוניים מיוחדים יכול להתנסות אפילו במקומות ציבוריים, אבל במקרה זה זה על היבטים נוחים. הכל כבר זמן רב ידוע מה אתה רוצה לספק משלך מתוקה הנאה, אז סוף סוף כדאי לספק את זה עם כל השירותים. תן לו שוכב על המיטה או יושב בכיסא רך. זה יאפשר לו בסופו של דבר, להירגע לקבל יותר הנאה מהתהליך.

במקום שאתה רוצה לעשות גולת הכותרת, לאחר מכן אתה יכול לחוות אוראלי ליטוף עומד. אבל כדאי לשקול את העובדה ולא לך, כמו רבים חושבים, הבדל גדול בצמיחה (הבחור הוא גבוה יותר), אז במקרה זה הם יכולים איזו אי הנוחות נראית. האפשרות הנוחה ביותר על הנוף של כמעט כל הנשים זה נחשב לזה שבו הבחור, זה הפך, יושב על כיסא או כיסא, ואת הגברת בין רגליו על הברכיים. זה מבטיח מה היא לא תהיה הצוואר, גם יספק כיצד אנו רגילים לקרוא, החופש הגדול ביותר ביד.

זה די שלך, כמו הרבה מאיתנו לבד אומר, המטרה העיקרית היא אינטימיות חושנית שמתחילה עם מציצה היטב, אתה יכול לשנות ללכת לנשמות. התהליך יהיה נעים וחושני כאשר תרצו ללטף את הזין שלו על הלשון שלהם ואת השפתיים זכות תחת חם, כמו אנשים משמשים להביע, מקלחת מטוסים של מים. אחרי זה, זה בהחלט אפשרי לנוע כמו מיטה ולהמשיך את המשחק שלך.

3 תנוחות עיקריות עבור מציצה 3

כמעט כל חדש בטלס בעל פה נראה מה יותר חותמת נבחרת לתהליך, ככל שזה נראה יותר תענוג. אבל זה גם שווה לשקול את העובדה כי עבור רוב תנוחות, כפי שכולם מובנים, אותו Kamasutra צריך לפחות, בסופו של דבר, יש כשרונות אקרובטי להיות גמיש לא להתבלבל. לכן, מומלץ להתחיל עם רגיל יותר ומיקומים מובנים שבהם שניכם יהיו רגועים לא תדאג בשל אי נוחות.

הכי הרבה שאנחנו יכולים לבלות זמן, פרטי - שוכב על המיטה. לא הרבה מי יודע מה כולם מפסיקים על זה, בחירת תנוחות מציצה. זאת בשל העובדה כי יש כמעט שום דבר משותפים בסופו של דבר, הוא נדרש. כמובן, שכולנו יודעים היטב איזה שקרים גבר על הגב, רגליים הזדקף נוח, בסופו של דבר, גרושה על הצדדים. הגברת נופלת על פני הבטן לחבר ונחה על המרפקים במיטה.

במקרה זה, יש היקף קטן לתמרון, אפשר לחבר ידיים ללטף, טוב, ואת זין של החבר במקרה זה הם די מוצלח. בעמדה שקר יכול להיות ניסויים. לדוגמה, למשל, לבקש אדם לכופף את הרגליים בברכיים או גברת ללכת על ברכיה כפוף מעל מאודה. באמת, פרשנות נוספת היא כמעט תנוחה של "69", רק גבר פשוט יכול לעשות כל דבר, אבל רק סוף סוף ליהנות.

מיקום שני - יושב. גבר יכול פשוט לשבת על המיטה, ולכן לשבת על כיסא או אפילו לסגת. המשימה העיקרית כאן היא לבחור תנוחה כזו, שבו שותף יהיה נוח לעשות תנועות הדדיות ראש. במקום זאת אתה צריך להסתכל מאוד מאוד, עדיף לבחור משהו תוף.

בנוסף, אתה יכול לבחור כמו כולם יודעים, לא קל, אבל מאוד, כפי שאנו מבטאים, עמדה מרגשת, כאשר אדם למעשה יושב על הפנים של השותף הבסיסי. אז היא לא צריכה לעשות כל תנועות בכלל, רק כדי לעזור לידיים ולקבל לתוך פעימה של תנועות השותף.

תנוחות כאשר הבחור הוא פשוט שווה ומקבל לא ברגע נהנה השותפויות הפופולריות ביותר - זה גם פופולרי הנושא. וכאן גם אפשרויות רבות לבדיקות. הגברת יכולה פשוט לעמוד על ברכיו או אבל זה לא הכרחי להסתובב ולנסות לגמרי לקחת חבר בפה. נהל פעולה זו לא רק להיות גברת, אלא וגיא. לדוגמה, כאשר הבחור לוחץ על השותף יושב על ברכיו את הקיר ומתחיל להעביר באופן פעיל את האגן, נותן לה רק לפתוח את הפה וללטף את השפה כלל.

אבל באותו זמן, זה לא נראה נסה כמעט כמעט בבת אחת. זה נהנה מהנאה.חיים אינטימיים הם תצוגה עולמית אישית של כל אדם.

טכניקה מושלמת של מציצה 2

בלעדיה זה לא מציאותי להיות מיוחד, כפי שאתה לא רוצה סוף סוף. מציצה היא חלק מהחיים האינטימיים של כמעט כל הזוגות. ולא שאתה פעם לא התברר, אז זה לא, בסופו של דבר, אומר שזה לא יעבוד ובפעם הבאה. רוב העיקר הוא לא לבצע את השגיאות להלן.

העובדה היא שזה הכי הרבה, כפי שכולם מובנים, דרך בר מזל לקבל אורגזמה, בשום אופן זן. לכן, כל בחורה צריכה לדעת אילו תנוחות עבור מציצה וכיצד לכבוש את נאמן שלהם למעשה מן הדקות הראשונות.אבל לפני הצפייה, באילו עמדות אוראלי חיבה תהיה מעניינת יותר מרגש, כדאי לזכור את ההכנה עבורם. לא עבור כל אחד לא סוד כי לפחות הבחור לא אוהב את היחס הנוכחי שלו איבר יקר. זה צריך להיות ציין על ידי MaxMemum - אתה יכול להזיק לו.

ליטוף אוראלי לא יכול להיות רק עדין, טוב, ו מלא רגש. ואתה גם מוקסם מהפעולה, ואז לנסות כפי שמוטב לבלות כל כך הרבה השיניים שלו. "גירוד" פיקנטי, כחבר הציון וחבר התקציב לא הדרך הטובה ביותר לעורר בחור. או רק להרחבה לפתוח את הפה שלך או רק "משיכות" שיניים עם שפתיים. נסה לצייר את השפתיים בפנים, אז אתה לא יהיו בעיות עם "חתיכות בלתי מכוונות".

הרסן הוא לא רק מה שנדרש לרכיבה על סוס. זה גם העיקרון של חבר שמחבר את הראש עם הבשר האחרון. זֶה חלק הוא מאוד כמו אנשים המשמשים להביע רגיש, אשר יכול להיות גם מושלם ורע. ממך אתה תהיה בראשות בזהירות על ידי השפה בו, ואז לתת לאדם שלך אמיתי אֶקסְטָזָה. אבל בעיקר לנשוך או למשוך את חדה - זה יהיה מאוד כואב. אחרי שהתחילו לנשק אותו על השפתיים, מנסה לברזל המקום הרגיש ביותר דרך הבגדים. לא למהר, כי במקרה זה, הקניט יהיה רק ​​על היד. מתון נמוך יותר את הנשיקות שלך למטה ומטה. להסתובב בצוואר, להזיז את אוזן האוזן, להשאיר את שרשרת הנשיקות על הבריח.

אבל כדאי לזכור כי, כמו הרבה מאיתנו מתייעצים, גברים כל יום אינם גיבורי סרט למבוגרים. הם לא להוציא במיטה עם שותפים חבורה של זמן כל יום לא רגילים כזה יחס מאמצת רצועה לאשכיו. כל מה שאתה צריך לדעת חסרי ניסיון נשים על שק האשכים - זה יכול להיות רק בעדינות, באופן כללי, ליטוף את השפה או, האחרון מקרה נשיקות. לא בלהט, וחולפה, קצת נוגעת בשפתיו. לאחר מכן התרגשות בהחלט, לשים את זה בעדינות, יבוא אליך.

מקומות יוצאי דופן עבור מציצה 3

גבירות אלה שכבר השתלטו על היסודות של "משרד המינטינג", אתה יכול לנסות דברים קטנים יותר מופרדים במיטה. נסו להביא את האדם שלך במידה האחרונה של התרגשות, כך שהאורגזמה שלו הופכת לנשים אמיתית לשניכם. כדי לעשות זאת, אתה יכול אפילו לנקוט טריקים - לקשור את ידיו למיטה, כדי לא למהר את המעשים. עם כל זה רק אותו. אז לנסות לטפל יותר דווקא שלו כָּבוֹד.שק האשכים לעתים קרובות יותר הופך להיות אובייקט עבור התקפות, אשר מתוקן פורנו. הוא מנסה לנשוך, למצוץ, בתקיפות, לשים את זה בעדינות, לדחוס.

איך אתה להשיג את הבטן, חבר את הלשון, עובר להם בדיוק כמו כולם ואת קצה השטון. עד שאתה לוקח חבר בפה, הוא יהיה מוכן לשכת כדי לסיים. https://israelnightclub.com/apartments/%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%93%d7%99%d7%a1%d7%a7%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%a7%d7%a8%d7%99%d7%95%d7%aa/

דרך נוספת להעיר חיה אמיתית בו אימפרוביזציה מוצקה. כמובן, כולנו יודעים היטב מה אתה יכול רק להפוך אותו במקרה זה ממה שאתה לא מפחד להסתכן ולפתוח לבדיקות. רק לנסות בחלק מועדון, בסופו של דבר, לפרוש בתא אחד השירותים. כאן כפי שאי אפשר להיות תנוחה עומד, כפי שהוא יישאר גם ליהנות רגשות בהירים מבלי ליצור קשר עם אווירה סביבתית. ראוי לציין כי אפילו טוב יותר יהיה, ולא את היוזמה על איך אנחנו מביעים ככה הניסיון יבוא בסופו של דבר מכך, כפי שהוא מוזנח, בחיים רגילים גברים מתונים ומתונים יותר מאשר נערות.

אחת הטכניקות המדהימות שלהם שתוכלו להביע כל אדם מיד מרגש - זה חיקוי של קרוב חֲדִירָה. בשביל זה אתה צריך מקרוב, זה הפך, לסחוט את השפתיים ולנסות לסחוט דרך ראשו של השותף. הכי בסיסי - למנוע מגע עם השיניים שלך. עם לחץ כזה על הראש בשילוב עם לחות של הפה, לא בחור יוכלו להחזיק את גני הנאה. כמובן, כולנו יודעים היטב מה העליון יכול להיות עם הדף שפה ממש על הראש היא עדיין ב RTU. זה הולך טוב, ואז להסיר חבר ותנועה חוזרת. אם נראה שיש בעוצמה מתונה, אורגזמה עוקבת למעשה אחרי כמה דקות.

למפקד הסריוס יהיה טריקים משלהם לאפשר, לשים את זה בעדינות, לעשות חבר, כפי שאנו מבלה את הזמן כדי לדבר, שמח.

לספק תשוקות אישיות בישראל, במקרה שאתה אשה מסוגננת מבלארוס. אתה יכול לעסוק בישראל בתחום הפנאי. ליידי מודל מראה הצעה לבנות קריירה ליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם אדם מישראל, אתה יכול להרוויח חודש מ 4,200 $.

אבל כדי להמשיך לבדר אותו עם באיכות גבוהה מציצה, אתה צריך סוף סוף לשמור על הראש שלי על סעפת. שינוי מקומות ומיקומים - זה תיצור תחושה של חידוש.כפי שאתה יכול גם להבין ברשימה זו - תנוחות מציצה הם מאוד מגוונים ולתת את הרצון של הפנטזיה לפחות. הדבר הבסיסי ביותר הוא לא לעשות טעויות ברורות שיכולות גם להוביל לא לאורגזמה, אלא כיצד אנו מביעים, חוויה כואבת.באופן טבעי, בכל מקרה, עקרון התרגול.

סוף נעים4

זה לא משנה כמה פעמים אתה מתמכר, עקרוני יותר, כך שהוא מתאים לשניכם. היכולת לעשות, בסופו של דבר, מציצה תאפשר, כמו הרבה מאיתנו לבד אומר, לפחות מה גברת, זה הפך, להרגיש בטוח ושוחרר, כי הנתונים חיבה - זו הדרך הטובה ביותר לומר על הכנות שלך לשותף. כמעט כולם מאמינים סוף סוף השפלה מציצה, אבל זה אפשרי כי אפשר לחשוב, ולא את התהליך, באופן כללי, מביא הנאה לאדם אהוב?

איזה סוג של רעיונות לא לדבוק בך, כדי לזכור כי אתה לא צריך להודיע ​​לעקוב אחר דעת הקהל. לא יכול להיות משהו שהתעצמי את כל התנוחות עבור מציצה, ללמוד את הטכניקות הבלתי מועילות, ללמוד להקניט ופשוט לפתות - כל זה נחוץ עבור כמה יחסים בריאים באים לידי ביטוי. לא עבור כל אחד הוא לא סוד כי ולא אתה כל כך מאוד מפחד לגינוי בלתי נראה סביב או נראה לך תהליך זה "Nonhygienic", אז ייתכן שיש סקס שונה בולטת לא בשבילך.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. עזרה לזוגות כדי לפתור קשיים איך אנשים משמשים להביע, חיי מין.

תנוחות קלאסיות למציצה - שוכב במיטה ועומדת לפני איכר על ברכיו. אבל, כמו רבים באים לידי ביטוי, דאגות אוראלי יכול גם להשתנות! בפרט, ולא, זה הפך, מציצה מתוכננת כתהליך עצמאי, ולא להתחמם למין נלהב. אל תפחד להעריץ את האיש שלך! רגשות מן הגירוי של הפין על ידי השפה בתנוחה שונה יהיה שונה לחלוטין. זה קשור לאופן שבו כולם אומללים, לחץ שונים שניתנו לחבר, זווית נוספת של חדירה. במספר תנוחות למציצה, אדם יכול גם לעורר את הדגדגן של נשים - ולאחר מכן מן הנאה, באופן כללי, תקבל את ההנאה של שני השותף. נִסיוֹנִי!

Просмотров: 55 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar