19:22
חשפנות לנשים

הרעיון של הפשטה של נשים הוא לחסוך חלקים מהבגדים שלהן רק על ידי שליפתם, או לגרום לזה להיראות כאילו הם מסירים חלקים, כך שה"אווירה" תישאר קלאסית

כיום אנשים מקשרים בין חשפנית למישהו כדי לעשות הופעה לא נעימה. יתרה מכך, נשים רוצות להציג את המופע הזה לפי דרכן. נשים מתפשטות בסוף יום מתיש, אבל בצורה מאוד אלגנטית.

תנועתם על הבמה מעוררת אווירה המתאימה למסיבות אקסטרווגנטיות - תמיד נטושות מלמעלה למטה; לפעמים בלי כוונה.

בנוסף, עידן זה הותיר הרבה מוצרי לוואי הכוללים "כוח גברי" המשפיעים לא רק על נשים אלא גם על גברים.

סטריפטיז לנשים הביעו את הנקודה הזו וגוונו אותה עם נושאים מגוונים יותר ממה שדמיינו בעבר או מבינים עם המון תמיכה והערכה כולל עוקבים של גופים נשיים (מעריצים גברים אובססיביים).

נשים מקבלות את השליליות הקשורה בהפשטה מבלי לאשר את השיפוט השלילי

רוב האנשים יסכימו שגברים יכולים לצפות בנשים מורידות את בגדיהן ולא להתבייש. ההיפך אינו נכון עבור המין השני.

התבוננות זו הולידה את התרגול של ריקוד גו-גו, שבו פרפורמרית תתפשט על הבמה כדי לרצות את הקהל הגברי. https://sensualtoi.com/region/Discreet-apartments-in-Rishon-Lezion.php

סטריפטיז לנשים נחשב לרוב כמביך מכיוון שהוא נוגד את תפיסת החברה לגבי "האישה האידיאלית".

כדי להימנע מבדיקה אינטנסיבית, נשים מבצעות מעבירות לעתים קרובות את הכוח לגברים על ידי התמקדות בריצות אותן ולא את עצמן.'

המילה "רצועה" פירושה להסיר שכבת לבוש. פעולת ההפשטה יכולה לפעמים לגרום לבגדים האלה מקולפים עם הגוף המיומן של המבצע, ומשאיר אותם פגיעים וגסים יותר. זה לא משהו שרוב הנשים אולי רוצות לעשות בציבור מול קהל ועם מצלמות מעבר לכל פינה. ואכן הקיצור הזה מעשורים קודמים מנצח: נשים מסירות את כוחן להתפשט, גברים מחכים בכיליון עיניים לזמנם כצופים.

§

חלק זה דן בפרטי סטריפטיז לנשים עם נושאים כמו יתרונות עבור הכוכבת, כאבי גב עקב הסרת שכבות לבוש, אביזרים המשמשים בהופעה והמשיכה הרב-דורית שלה. הוא מדבר על "מרדי גרא" של דוריס ווישמן, שהיה סרט תיעודי על מחזה שמעורר סקרנות לגבי עד כמה עירום מושך [(הסופר מצוטט)]. קטע זה מסתיים עם האופן שבו האמנית סטייסי סקאל קובעת כי עירום נשי נותר שנוי במחלוקת בעוד שכמעט ללא הגבלה של עירום. עֵירוֹם

החשפנות היא פעילות הפשטה מוגדרת באופן רופף הכוללת הסרת בגדים בזמן שאחרים צופים. גם הפרשנות של הביצוע משתנה במידה ניכרת.

המעשה יכול להעלות שאלות מהותיות רבות על מגדר, כגון מגדר/ דעות קדומות וההבנה שלנו לגבי 'עירום'. כאשר מנתחים את החשפנות, יש צורך להתייחס לדיכוי הרגשי והחברתי המופעל על נשים על ידי גברים. סוג זה של דיכוי מקדם שביעות רצון גברית על פני סיפוק נשי אשר ניכר היום בבידור עם תפקידים בלתי משתנים לגברים ולנשים; הגבר שולט ואינו משאיר הזדמנות להתקדמות נשית.

מילות מפתח רלוונטיות במיוחד: תפיסות מגדריות, הדחקה רגשית

צורת בידור מודרנית (מועדוני נודיסטים)

סטריפטיז (צורת ריקוד שנועדה לגרום לריגוש מיני אצל הצופה על ידי הסרה הדרגתית של בגדים) היא לא המצאה חדשה, היא קיימת כבר עשרות שנים והיא הוקמה מחדש לאחרונה באמצעות מופעי ריקוד ופעילויות מאורגנות. גם סוג זה של מופע (בדרך כלל נשים) יכול להיות מושגת גם על ידי שינוי באמצעים שונים ללא ריקוד כגון פוזות או הצגת הגוף בצורה סקסית.

זה לא מעורר שום רגשות מעוררים בקשרים קרובים או "מסורתיים", אבל כדי שאנשים ישתתפו בהעלאת הצגות ייצוגיות נדרשים רק צרכים אנושיים בסיסיים כמו מין - כדי למלא את הדרישות הרגשיות שלהם.

לאחרונה תעשיית ריקודי החשפנות הפכה מקובלת ופופולרית יותר בקרב ספונסרים כמו Snapchat שהסכימו לעבוד עם יוצרי תוכן פרטיים של מדיה חברתית שעושים זאת בערוצים שלהם ומציעים לפרסם את הסרטונים האלה בדפים סטטיים. התעשייה משתפת פעולה עם אתרים טובים שיש להם משתמשים רבים שמוכנים לתמוך בתנועה מסוג זה

Просмотров: 22 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar