19:29
האם ניתן לסיים כמה פעמים וכיצד לעשות זאת

אורגזמות מרובות קשורות בדרך כלל עם הנאה של נשים, כמו כן, ברור כי הבנות בהצטיינות כמה פעמים שום דבר לא קשה. אבל גברים לא צריכים לעזוב, כי המומחים כבר חישבו מספר שיטות לא רק כדי להאריך את האורגזמה, ואפילו להגזים אותו. תגיד לי איך להשיג.

התוכן של המאמר

1 כיצד בהצטיינות כמה פעמים? 2 אורגזמה מגירוי הערמונית 3 עצה רגילה: בדוק את רמת הטסטוסטרון שלך

איך בהצטיינות כמה פעמים? אני

אורגזמה במודעות הרגילה למילה זו מלווה בהחלט בשפיכה, אבל למעשה זה האחרון הוא לא חלק מהאורגזמה. אורגזמה עצמה היא מדינה במשך 2-7 שניות לפני שפיכה, כאשר הרגישות הכוללת של הגוף גדל, נשימה ובפין יש רגשות מיוחדים.

מצב זה יכול להיות מנוסה כמה פעמים. ואה כל כך רק אדם ejaculates, מצב "בילוי והתאוששות" הושק בגוף. בשלב זה, המוח אינו רואה כל אותות סקסי, ולכן זה לא יהיה אפשרי בהצטיינות.

טכניקה של לא אכילה אורגזמות מאפשרת לך לנסות כמה פעמים בדרכנו, אבל עם כל זה אתה צריך לשמור בראש שלך כי אלה מיקרו אורגזמות לא יהיה שווה כוח משלהם עם אורגזמה אחת רגילה. עם זאת, גברים רבים כמו פורמט זה אוהב עוד יותר.

חיזוק טאזה שרירים

למד לחוות מספר אורגזמות ללא שפיכה עם הכשרה מסוימת. כלומר יש להכשיר את שרירי הסאזה, אשר מתיחה מן העצם הערווה על עצם עצם, כמו במיוחד הם אחראים לשפיכה. ואת טוב יותר אתה שולט בהם, קל יותר יהיה לך בהצטיינות כמה פעמים בלי להתיז בהצטיינות.

השיטה הטובה ביותר לחזק את שרירי האגן - האם התרגילים של קגל. הם יעזרו לך ללמוד לשמור תחת שליטה שפיכה שלך לרסן אותו אחרי אורגזמה, כך הגוף לא נכנס לשלב בילוי. אז אתה יכול בהצטיינות אפילו לפחות פעם אחת.

במקרה זה, זה ביסודו של דבר כדי לגלות איזה רגע היא הנקודה שלך ללא השתקפות, כדי לא להכניע אותו. ככל שתדעו מה בדיוק כוחות אותך לארגן, כך קל יותר יהיה לשלוט באורגזמה שלך בקרוב. וברור, ככל שתתאמן יותר באופן כללי, יותר מיקרו אורגזמות אתה יכול לחוות, לפני שהוא מתנדנד בהצטיינות עם שפיכה.

נסה לא לשפוך במהלך אוננות

זה אולי נשמע קשה יותר ממה שהוא בעצם, אבל גברים רבים עובדים כאלה, אפילו לא חושב. המהות היא להביא את עצמן קרוב ככל האפשר אל סף אורגזמה, ולאחר מכן להאט.

שירותי ליווי בישראל משולמים באופן מושלם. לעתים קרובות, לקוחות מוצלחים צעירים אשר מאחלים את המראה המנצח בפגישה, לטפל ישירות מתחת לטפל עם אישה מרהיבה. הרווחים הזו מספיק כדי לכסות לחלוטין את האובייקטים הדרושים.

בדרך כלל זה, אדם הוא חודר חבר לעצמם, לא מאפשר בהצטיינות.

התרגילים של קגל מכילים ירידה של אגן שרירים: תארו לעצמכם כי במהלך השתנה בשבילך צריך להשעות את הזרם - השרירים יהיה מעורב באותו. תרגילים אלה יכולים להיעשות בכל מקום, אפילו במכונית, חיתוך השרירים בתוך 10 שניות. זה יהיה יפה.

נסה עוד תנוחה

במקרים מסוימים, שינוי העמדה יכול להיות מסוגל לשמור טוב יותר תחת שליטה שפיכה שלהם. בפרט, זה נוגע לתפקידים שבהם הוא מסוגל בקלות לקום, להוציא חבר וללחוץ אותו מול קצה האורגזמה, שפיכה מונעת. זה גם יעזור לארגן השרירים לחוות אורגזמה ללא סיום.

להתמקד בנשימה

נשימה - עקרון התהליך. הוא מוארך מול האורגזמה, הנשימות הופכות קטנות ושטחיות, עקבו הדופק הוא מואץ. האטה נשימה, בהתאמה, פעימות לב תאפשר לך לשמור את זה טוב יותר בשליטה של ​​שפיכה. לשם כך, בפועל של "בטן עבד" משמש בדרך כלל, גם פופולרי כמו "נשימה דיאפרגמה".

כדי להשתמש בטכניקה זו, לשבת על הכיסא, מיישר את הגב שלך. להירגע כתפיים ולשים את כפות הידיים שלך על הבטן שלך. עכשיו שאיפה עמוקות את האף, מרגיש כמו בטן מתרחב. באופן עקרוני, כך שהחזה נשאר ללא תנועה, וכל נשימה נמשכה יותר מ -3 שניות.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, תרגול זה צריך להיעשות כל יום. תרגילים אלה יכולים להיעשות בכל מקום, אם כי ברחוב, לפחות בעבודה. המטרה העיקרית היא להפוך את זה סוג נשימה על ידי כרגיל ויומי בעצמך, כך במהלך יחסי מין, הנשימה שלך יהיה להאיץ שוב, כי אתה לא דואג להחזיר אותו לטמפו נינוח.

אורגזמה מגירוי הערמונית

בתצוגה של אנשי מקצוע מסוימים, השיטה הטובה ביותר להשיג מספר אורגזמות היא גירוי של הערמונית. רגשות עם כל הקטנות הזו נבדלים מן האורגזמה הרגילה, חוץ מזה, ניתן לקבל ירידה ללא שפיכה, ומעולם וללא זקנה ככאלה. תענוג זה נורא לא הופך להיות! אנו מבינים כיצד לעסוק נכון בגירוי הערמונית.

התחל עם אוננות

אם עיסוי הערמונית הוא תרגול חדש לך, אנו מייעצים לך להתחיל את המחקר של חלק זה של הגוף שלך עם אוננות. זה יאפשר לך לחקור טוב יותר את התגובות שלך, בלי לדאוג לגבי מה יצטרך להיות מוסחת על ידי הבהרה לשותף, מה לעשות. אז התהליך יהיה הרבה יותר קל ויעיל יותר! לפני שתלך לחדירה, הפולודה היא החבר שלהם, כך שזה לא מספיק, בתהליך אחר, התהליך נהנה מחלק ענק של האטרקטיביות שלו.

נצל את הצעצוע כדי להגיע לערמונית

כדי לעורר את הערמונית, האידיאלי ביותר להשתמש צעצוע מין, אשר יהיה נוח להחזיק ביד. הוסף סיכה על בסיס סיליקון וחימום צעצוע מים חמים.

שאיפות אישיות בישראל הן קל, במקרה שאתה נערה מענגת מן הפדרציה הרוסית. אם לעבוד בישראל בתחום הפנאי. ליידי מודל חיצוני לתת לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל, אתה יכול לקחת חודש מ 6,200 יורו.

בזהירות דבק אותו לתנועות רדיאליות, עד שאתה מרגיש לחץ ונעים הערמונית.

לשלב גירוי הערמונית עם אוננות רגילה

אפקט טוב יותר ניתן להשיג על ידי שילוב אלה 2 סוגים של גירוי. ראשית, זה יהיה נהדר לחוות אורגזמה מעורבת: קרוב יותר אתה בא לאורגזמה, בהירים יותר נעים יהיה רגשות מ גירוי של הערמונית.

ב הקרובה, אנו מייעצים לך להתמקד ברגשות מן הגירוי של חבר, להביא את עצמך לנקודת ההתרגשות הגבוהה ביותר. וכאשר אתה מרגיש שהאורגזמה מתקרבת, לסיים כדי לרצות את החבר וממוקדת במלואה הערמונית.

בדיקה כמו הרבה הנאה של גירוי הערמונית

המשך להביא את עצמך על גירוי אורגזמה של חבר, אבל לא מאפשרים לעצמך בהצטיינות ספציפית מזה. המטרה העיקרית של נוהג זה היא לחוות אורגזמה מגרם הערמונית, וזה כמעט תמיד עולה ללא שפיכה. בנוסף, הוא מרגיש שונה לחלוטין מאשר אורגזמה משותפת: תענוג לא מתרכז אך ורק בפין, אבל התפזר בכל הגוף. לעתים קרובות לאחר אורגזמה כזו, חבר עדיין הוקם, ואם אתה ממשיך לעורר אותו, אתה יכול בהצטיינות שוב.

עצה נוספת: בדוק את הטסטוסטרון שלך

במקרה שאתה לא מעוניין אורגזמות ללא שפיכה, יש אפשרות פשוט להפחית את התקופה לשחזור של הגוף לאחר אורגזמה. כנ"ל לגבי הנשים. אחרי אורגזמה, הדגדגן הופך להיות רגיש כל כך לגעת בו יכול לגרום לכאב. כן, הגברות הן יותר "עזבו" והוא יכול לחזור למערכת שוב, אבל לא כל אדם יוכל לקיים יחסי מין במשך זמן רב. נערות ליווי במרכז

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור קשיים בחיי סקסי.

היכולת לקבל אורגזמה מרובה בהתאם למאפיינים האישיים של הגוף. כאשר האיש cums, הוא מטיל זין, ומחזיר אותו "עבודה" המדינה, למעשה לא מציאותי - פיזיולוגיה כזו. דבר נוסף הוא כאשר יש נאום על אורגזמה ללא שפיכה, אבל זה ייחודי. זה משפיע על רמת הטסטוסטרון בגוף, כי אם נראה לך שיש לך "תקופות" אלה הרבה מאוד, אנו מייעצים לך לבדוק את רמת ההורמון בגוף. טסטוסטרון יכול להיות משופר על ידי שיטות טבעיות, למשל, אם יש מזון עם התוכן הגבוה ביותר של חלבונים לישון לפחות שמונה שעות ביום.ויקטוריה פומינה כי אורגזמה מרובה - SocoCUP של כמה סיבות.

Просмотров: 68 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar