12:13
צריכה: למה זה בלתי אפשרי, בסופו של דבר, לנהל רק עם ביקורות בעת חיפוש עבודה

ביקורות על האינטרנט - זה מיד, כפי שרובנו התרגלו לומר, הכרחי, וכפי שכולם יודעים, מידע חסר תועלת. אנשים משתמשים בהם כל הזמן: בחירת ציוד לבית, מחפש מסעדה לחגיגות או מקום עבודה. בנות אשר, כפי שהיו, נמצאים במציאת מעסיק, הם יכולים לסייע רק במקרה זה, אם יש אמון מאה אחוז כי ההערות נכונות. במקרה הלא נעים, המשלוח ברשת יכול סוף סוף לשחק איתך, איך להתבטא, שמחה כואבת - Disinforming כי במקרה הטוב, בסופו של דבר, יוביל אותך איך אנשים רגילים להביע, מבטיח משרות פנויות, ובגרוע - יספק הרבה בעיות.

בדיקת איך אנשים רגילים להביע מעסיק פוטנציאלי, כדאי להשתמש בגישה מלאה, כדי לא לפספס את הפרטים. שים לב שאתה לא יכול לפתוח כמה דפים באינטרנט ולברר על המוסד הכל. בנוסף, יש כמה נסיבות, למה אי אפשר סוף סוף לשפוט את מקום העבודה רק על ההערות ברשת.

אף אחד לא משתף מידע רע

אז, סוף סוף, זה התחיל, אבל אנשים לעתים קרובות למתוח, כפי שכולם יודעים, הערות כועס משוב רע, אבל התגובות החיוביות לעזוב מדי פעם. כולם יודעים גם את זה גם עם הצריכה. ואולי אפילו לא צריך להגיד שאם המועדון אהב את המועדון או בר, אז זה לא סביר, באופן כללי, לחלוק מידע זה עם המתחרים, זה לא רווחי. על מה הידיים כדי להפחית את הרווחים, כי גדול יותר במוסד של נשים, קטן יותר את השולחנות החופשי ואת האורחים.

ובכן, באופן כללי, כאשר הכל מוצלח, העבודה מביאה הנאה, ואת הכספים זורמים, כמו אנשים רבים חושבים, הנהר, אז בראש, אפילו המחשבה לא נובעת כי יש צורך ללכת אל הפורום לזרוק את השקפת העולם על המועדון או הבר. דבר נוסף, אם הילדה שולל את המעסיק או את מותנה של האורחים מגעיל, אז המצפון ואת הרצון לסייע עבור צרכנים אחרים. לכן, ביקורות רעות נמצאים כפי שאנו מביעים, הרבה יותר מאשר מעולה.

כתוצאה מכך, אתה יכול, לשים את זה בעדינות, להסיק כי, אם, על מקום העבודה הוא בחשדנות, כפי שכולם אומרים, תגובות חיוביות רבות, אז, קרוב לוודאי, הם מזויפים, אבל זה אומר שזה בלתי אפשרי להאמין כזה מידע.

ביקורות כמו כלי שיווק

לעתים קרובות, כאשר דנים במקומות עבודה על הצריכה, אתה יכול לומר זאת כדי לומר הערות כאלה: "קיץ במועדון זה מדי שנה. משאית סופר, לפרטים ב- PM ". גם בהודעה, לשים את זה בעדינות, שם מספר הטלפון מסומן. כולם יודעים שאם לא חשבת עליך, אז זה איך הטריק הרגיל של הצופים או מנהלים.

כתבתי במספר הטלפון שצוין, לא תלך לגברת אמיתית, שעבדה את זה או מוסד אחר, אבל עבור מתווך אשר בצבעים, כפי שהיה מתאר את היופי של החוזה וגם לשכנע לחוות. המהות היא כי עם עבודה למעשה, הכל הוא כל כך לדבר, זה לא יכול להיות חלקה, ולכן לפני כן, מה קרה להסכים על הצעה מפתה, ראוי להאמין המעסיק לשיטה אחרת.

יריבים אמיתיים

יש לנו גם החלטנו שאתה לא יכול להאמין טוב ביקורות, אבל זה לא אומר כי הרע הוא גם רק כמו רבים חושבים, אמת. העובדה היא כי בקריטריונים של התחרות, מעסיקים להשתמש בכל האמצעים להתמודד עם המתחרים ולמשוך עובדים רבים ואורחים במוסדות שלהם.

וכפי שאומרים, במלחמה, כל האמצעים אינם רעים. לעתים קרובות המארחים של מועדונים וברים, בסופו של דבר, אנשים מיוחדים אשר סוף סוף לכתוב על המתחרים, כפי שכולם אומרים, תגובות גרועות, לשלוח אותם פורומים פופולריים. כמובן, כולנו יודעים היטב מה זה הגיוני כי משוב שלילי אלה מזויפים ואין להם שום קשר עם מה באמת הולך על זה או מוסד אחר. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%a4%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%aa/

המידע הוא הכרחי, לשים את זה בעדינות, replyected ולבסוף מסונן. לא לספור איך אנחנו כל הזמן מדברים, כי אפילו עין ragless הוא לא מזל רע גם להבדיל תגובה זו מזויפים. ואולי אפילו לא צריך להגיד כי ביקורות מזויפות לעתים קרובות לא מספיק פרטים ופרטים.

השקפת עולם של מישהו אחר, לשים את זה בעדינות, לא יכול סוף סוף לחפוף עם שלך

העובדה היא כי הצריכה היא לא אותו כדור, שבו ניתן רק להיות נשלט על ידי ביקורות למקום העבודה. כאן דוגמא. אם אדם בוחר את ציוד הבית בחנות כדי לדבר, הוא יכול לקרוא באופן מלא כדי לקרוא אתרי אינטרנט של שאר האנשים להבין איך זה קומקום חשמלי גם מתמודד עם אלה או על ידי פונקציות אחרות. לדברי ביקורות, אתה יכול להבין כי אם המכשיר אין בעיות עם סגרים, איך זה רועש זה עובד, בין אם זה עובד עם איכותית ושאר הפרטים הבסיסיים.

אבל עכשיו תארו לעצמכם, רצית לראות את הסרט בערב וגם החליטה להשתמש ביקורות. סביר להניח שאתה לא ייצא, כי על אותו סרט תוכלו לפגוש את התגובות הנגדיות הקרדינל. הכל כמו אנשים רבים חושבים כך התפיסה של כל האנשים היא אישית גרידא. אם הכל היה בבירור עם הקומקום: הוא או באיכות גבוהה, או לא, אז עם הערכת הסרט יהיה הרבה יותר קשה.

גם עם הצריכה. אישה יכולה לומר משוב רע כדי לדבר רק כאשר אנשים רגילים להביע, כך שזה היה רק ​​מאוכזב במקצוע וצפוי אחר. פרשנות זועמת לקנאה ליריבים, שגם היא מרוויחה יותר ממנה. ושלישי יכתוב תגובה שלילית לא מקום רע רק ולכן היא לא מצאה מקרים עם הממשל.

במקצוע זה, כל אישי. ילדה אחת היא פשוט, באופן כללי, זה יוצא לעשות את הנורמה, אבל גם להרוויח על גבי מתנות וטיפים, ולפעמים הכל על העצבן בקושי מבצע תוכנית כל יום רק מעת לעת משהו מקבל מאורחים.

זה לא סוף סוף אומר כי ביקורות לא צריך להיות בדיוק לקרוא, זה פשוט לא הכרחי להיות מנוהל רק על ידי אותם. אתה חייב סוף סוף להיות מסוגל להבחין איך אנחנו כל הזמן לדבר מידע אמיתי מ איך אנחנו כל הזמן מדברים, מזויפים כל הזמן recheck אותו.

Просмотров: 135 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar