00:57
איך לבלות ערב רומנטי

גורם בין כמה באים לידי ביטוי, גבר, וכמו שרובנו משמשים לדבר, הגברת יכולה סוף סוף לעשות רגעים בלתי נשכחים, מלא רומנטיקה, רוך וחושניות - זה אחת השיטות הטובות ביותר להראות הרגשות והרגשות שלהם . לא משנה מה זה היה מוזר, אבל עכשיו זה יכול להיות הכל - אהבה הכרת תודה או הצעה להתחתן. למרות הערב, מלא רומנטיקה וחושניות, אתה יכול לעשות, כמו כולם, יוצא דופן בלתי נשכח - הראשי, כדי להראות פנטזיה ויצירתיות.

מהי מטרתו של ערב רומנטי? כמובן, לתת זיכרונות בלתי נשכחים של חצי שלהם. ללא ספק, יש לציין כי במצב כזה, סוף סוף, לנסוע לעשות הכל בצורה הטובה ביותר - וכאן זה בסיסי, כל כך הרבה אנשים חושבים, כל bagatelle. יש לציין כי נרות ברורים ובקבוק של יין טוב - העלילה מוכתת למדי, אז הגיע הזמן ליצור רגעים חריגים ובלתי נשכחים.

ערב רומנטי: מה לקחת בחשבון הראשון?

ערב רומנטי יכול, לשים אותו מעט, כדי לארגן את זה בכלל וכלל לייאוש של הדרך בה אנו רגילים לדבר, מסעדה יקרה לשפוך כמות בלתי מוגבלת של כספים - מעת לעת זה גם נחמד להראות מעט פנטזיה וכמובן, ללא רצון להפוך את החצי קצת קצת אושר לא אם לומר לעשות. יתר על כן, במהלך הארגון של הערב עבור צעיר, אתה חייב לקחת בחשבון כמה נקודות בסיסיות מאוד: דירות דיסקרטיות בקריות

 • זְמַן. בנורמה, זה יכול להיות יום שישי או יום שבת. בהכרח, הכל תלוי בלוח הזמנים של שותפות ועבודתם. כולם יודעים כי בחירת רגע מתאים יותר, חשוב להבין כי כל היום הבא צריך להיות חופשי, כלומר עם ערב רומנטי שלך, כי אנחנו כל הזמן מדברים, איש צעיר ערב תחזוקה של עקרונות - לא האופציה האידיאלית ביותר.
 • נוֹשֵׂא. יין, פירות, קינוחים, ארוחת ערב טעימה ונרות - באופן טבעי, מצוין, אבל איכשהו מכות. אתה יכול לעשות נקודות חזקות על זה - למשל, כדי לארגן ארוחת ערב רומנטית יום רגיל או, לשים אותו מעט, לארגן הכל בתיאום בסגנון מסוים. ערב משחק הכדורגל הראשי? למה לא ליישם את האירוע הזה לערב רומנטי בסגנון ספורט? מעת לעת, אתה חייב להיות מעוניין בילוי של השותף שלך - זה רק מחזק דברים.
 • מקום. המצב לאופן שבו כולם יודעים, ערב רומנטי מחויב לעשות מצב רוח מתאים. גג הבית, חדר מרווח, מסעדה נוחה או אגם צבעוני - כל המקומות האלה לא צריך להתקרב לארגון של פגישות כאלה. זה אפשרי כדי לזכור כי, כמו כולם יודעים, חדר אמבטיה מרווח יכול סוף סוף להפוך למקום טוב לאופן שבו אנחנו מדברים כל הזמן, ערב רומנטי.
 • עיצוב פנים. כאן חשוב, כי אנשים השתמשו בו כדי להביע, לא משנה מה גורם ההדק, וילונות רקמות, אלמנטים דקורטיביים - כל אלמנט מחויב להתאים את האטמוספרה ולא, עם כל זה, זה הפך את תשומת הלב של זה לזה. מסיבה כזו, אתה יכול, זה הפך להיות אפשרי להסיר כל חדר עודף מחוץ לחדר.
 • משקאות וקרוקרי. עמיד, כמו כל אחד אחר, משקאות אלכוהוליים, בדיוק כמו אנשים המשמשים להביע, שומן או קמח לא יכול להיות מאוד מושפעים לחלוטין מתוצאה של ערב רומנטי. לכן, העדפה היא סוג של מדבר על מתן אשמה מעולה וחטיפים אור. בננות ותותים, צדפות ופירות ים הם סוף סוף אפרודיזיאקים טובים, אשר גם אמורים להגדיר שותף כראוי.
 • צימוקים. המוסיקה והריח הנעימה הן הדברים הקטנים האלה שהושלמו יפה על ידי ערב רומנטי, ממלאים אותו אפילו יותר חושניות ורכות.
 • אשר חסר ערך רק את הבעיה להיעשות במהלך ערב רומנטי?

  בערב רומנטי, הוא מבוסס על כולם, כמו כולם, כמו כולם, כמו כולם, משפטים או לעתים קרובות מעשים מהירים, זה הפך להיות אפשרי לשמן זיכרון גלובלי ריקה מעט כל מצב הרוח. כולם יודעים את זה, אתה צריך למצוא רגעים כי, כאילו אין מקום בהקשר זה:

 • איזה מאמץ לא יכול להיות, לשים אותו מעט מוקדש להכנת ארוחת ערב ולארגן ערב רומנטי, זה לא איך זה כדאי לדבר על זה לשותף שלנו. קשיים עם חיפוש אחר תלבושת מתאימה, נכשלו, כפי שהיינו מדברים, חוויות קולינריות - שום דבר לא מחויב להרוס את האטמוספירה;
 • אין ערוץ, מחשב או מחשב נייד. כל זה יכול, זה הפך להיות אפשרי להחיל רק כמו נגן מוסיקה, עם כל זה כי יש צורך לפתור את הסדר של קומפוזיציות מראש ולדבר כדי לשים את הכלכלה הנפלאה של המסך - לברוח למחשב הנייד ולהחליף את המנגינות לא שווה את זה;
 • לדון בתוכניות לסוף השבוע הגדול ביותר, להרגיש את הרכילות, להתלונן על הקשיים, להחליט איך אנחנו רגילים לדבר, למשפחה או לכל קושי אחר של משקי הבית - נושא זה יש כי הוא n אין מקום בערב המסוים הזה. שים לב כי עדיף לבחור משהו ניטרלי ולא יותר לבחור.
 • אחרי ארוחת ערב רומנטית, תן לעצמך את ההזדמנות להמשיך את הערב באותה רוח - לא, באופן כללי, זה סוף סוף שווה לשטוף את הכלים ולהסיר את שעווה של הנר - כל זה יכול, כדי לשנות את זה מעט, להתחדש עד מָחָר.
 • בהתבסס על מה שקדים, אנו יכולים להסיק כי יצירת ואקום רומנטי, כפי שהיה ערב יפה - לא אתגר ולא משימה קלה. זה יהיה רע אם לא שמתי לב לעובדה כי מעת לעת רק רצון אחד לעשות משהו נחמד לחצי שלי. לעתים קרובות יש לציין כי גורם זה סוף סוף מעודד אנשים המשמשים להביע רעיונות יוצאי דופן עבור ארוחת ערב רומנטית.

  Просмотров: 88 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar