16:16
עקרונות בסיסיים של לפלרטט באיכות גבוהה: הצלחה בחזית האישית

יחסים בין גבר לאישה לא עולה ללא מפלרטטת. זוהי הדרך העיקרית להציג את העניין שלך, כדי להפוך מבטאים על החלקים החשובים ביותר של האישיות שלך. עם זאת, בנות לא תמיד מודרני מעריך את זה "נשק נורא". בעזרת מפלרטטת, אתה יכול להתאהב נציג עשיר ומפורסם של מחצית חזקה של האנושות, בלי להבטיח הבטחות.

איך מתחיל הפלטנט?

למעשה, לפלרטט - זה אומר להעביר את הרצונות שלך באופן חד משמעי בחברה מקובלת יותר. אתה מציין כי פתוח עבור יחסים רומנטיים, אבל לא לפתוח אותו בגלוי. זה כבר לא סודי שכל הגברים רוצים לאהוב, אבל כולם לא מוכנים להודות בעצמם. כל בחורה מסוגלת לערוץ לא מילולי להתעורר עם שותף. הרצון לטפל בך ולהגן. כדאי לזכור כמה נקודות חשובות שהכל "שיחק". נערות ליווי באילת נערות ליווי באילת

סודות של לפלרטט "אין חשבוניות"
 • פתח תנוחות. לא חצו ידיים ורגליים. אז, אדם יוכל להיות בטוח שאתה לא להסתיר שום דבר. זהו סוג של אות לפעולה, הוכחת ההגנה שלך.
 • מֶרְחָק. כי אתה יותר ויותר, ככל שיותר פרנק Subtext רכשה את כל המילים שלך. אבל לא נראה חזק מדי וריאנו פולש למרחב האישי שלו - פסוליטנות כזו לא תהיה סבלנית.
 • מגע לגעת. בשביל זה, זה לא הכרחי למהר על הצוואר או פשוט "לשפשף בביטחון". אתה יכול, לא משנה מה ההכללה, לגעת בידיו, לספר את הבדיחה או לגעת בו בטעות, לתקן את התספורת. טיפים עבור קבוצה זו, להציע שלך זה יעבוד ללא כל בעיה.
 • מראה ישר. זה כבר זמן רב הוכח כי אם אתה נראה כמו אדם בעיניים, אתה יכול לגרום תחושה של אהדה. טריק זה פועל ברמה הפסיכולוגית, כי זה מאפשר את בן שיחו פשוטו כמשמעו "להסתכל בנשמה שלך". האורות המפתים ביותר ירקודו במעמקי העיניים שלך, כך יהיה יותר סיכוי.
 • כל בחורה יש סיכוי לארגן את חייהם האישיים. הכלל העיקרי כאן הוא היעדר כללים ברורים. לעולם אל תפחד לעשות צעד ראשון, כי אמון מושך את כל הגברים. למד, למד להציג את הריבית האותנטית שלך - ואת "הקרבה" שלך מוכן למלא במלואו אחד הגחמות שלך. נערות ליווי באילת

  Просмотров: 38 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar