19:00
5 מצעים במצוקה כיצד אנשים משמשים להביע את החבר 'ה החיים הסקסי ואת החלטתם

עבור החיים שלך, כל אדם לפחות נתקל פעם סקס. הם יכולים להיגרם על ידי עומס יתר, קשיים בריאותיים, בית ומסיבות אחרות. אם הקושי לא יחליט, הם יובילו לקריסת היחסים. אבל תהליך ההחלטה לא קל, הוא שואל את עלויות הזמן והכוחות, אשר בדיוק סוף סוף זה שווה. בואו ננסה למצוא מצבים שהוקצו יותר.

התוכן של המאמר

1 מקרה ארוך 2 הריון 3 יום הולדת התינוק 4 הורדת כניסה מינית 5 אימפוטנציה 6 חוסר אורגזמה

יחסים ארוכים

בעבודת הבית שלה או יחסים ללא שינוי לאורך זמן, המשבר מגיע: סקס הופך משעמם לא נלהב. במשך שנים ארוכות וארוכות, שותפים רגילים כל כך זה לזה, מה לגרום לתשוקה הופך להיות קשה. אוהב את כל התנוחות, כל הנקודות על הגוף, ציד הניגוד, ידועים.

באופן ספציפי, בגלל זה, נישואים לטווח ארוך הם לעתים קרובות מתפוררים או בן הזוג "לך שמאלה". אבל התהליך נפתר. כמובן, כולנו יודעים היטב מה הראשון, באמצעות תקשורת ושיחה חיצונית. יש לומר כי אולי יש את הפנים שעדיין לא ניסית, והשותף היה רוצה, אבל זה לא מחליט לדבר על זה.

בנוסף, בחנויות מין כרגע, מספר כזה של צעצועים ותכונות שונות מוצגים, וזה פשוט טיפש לא רק מנסה לפחות אחד מהם. לא משנה כמה מפתיע, הפתרון בביטחון בחבר ואת ההזדמנות להביע איך אנחנו רגילים לדבר, רצונות סודיים.

הריון 2

תקופה זו, גברים נזכרים על ידי תשוקות מוזרות של גבירותיי מצבי רוח.

רוסית שאינם פנסים ומידע התנהגות בלתי הולמת זרועו ניחוש שגוי כי למעשה ליווי - כל זה משהו, הוא מפואר, זה מה שיש לשתוק. עכשיו מעטים יש את המידע כי שירותי ליווי בישראל אין שום דבר במשותף עם זנות.

ואכן, השינוי המבני ההורמונלי המתרחש בגוף משנה את מדינת הגברת הרגשית, וריכוזו של הילד לעתים קרובות אינו משאיר כוחות על גבר.

ובכן, המצב הגופני הוא די מסובך: בשליש הראשון, זה חולה, הרגליים וספין חולה ב 3. מקרים למין גם גם לשנות. הגברת כבר מזמן את העובדה כי הליבידו יכול להיות מאוד נופל למטה, היא rewinded ממין, זה קורה, אפילו ליטוף רגילים מעצבנים אותה. ההתנזרות עשויה להיות בשל הסכנה של התינוק כאשר הרופא אוסר על קשרים מיניים לתקופה מסוימת.

ההחלטה של ​​מצב זה היא רק התייעצות עם הרופא, למרות הבעיה, גבירותי מין במהלך הצורך הריון, הוא גם עוזר להם להחזיר את הרקע ההורמונלי. בנוסף למצבים בודדים. בשביל זה, אתה צריך רופא אשר רק מעריך את המעמד של הגברות ואת העובר יגיד לך איך סקס יהיה בטוח לתקופה זו.

גם איך אנחנו מביעים, רגעים מסוימים של הגברת יכול "לקפוץ" ליבידו, וזה יחווה תשוקה מינית חזקה. אם אתה צריך לתפוס את הרגע הזה, אתה יכול ליהנות מיניות של בן הזוג שלך במשך כמה חודשים.

לאחר לידתו של בייבי 3

מצב נוסף שמיולדת אי הבנה בין גברים לבין גבירותיי. באופן ספציפי בשנת הלידה של התינוק התמוטט כמעט מחצית הנישואין. לגרום להבדל הפיזיולוגיה של גברים וגברות.

הטבע מסודר הכל, כך שהצאצאים מוגן מאוד, ומי יעשה את זה יותר טוב, סוף סוף, אמא. בגלל החודשים הראשונים של ההתכנסות בגוף של הנשים, אוקסיטוצין הופק סוף סוף - הורמון נהנה, המתבטא כרגע כאשר אמא נמצאת במגע עם שתיקה.

כל חייה בשלב זה, באופן כללי, התמקדו בתינוק, ותשוקה סקסית ירד באופן משמעותי. גם בחודשים הראשונים, כפי שאנו מבטאים, איברי המין שוחזרים על ידי עומס יתר קשה, ואם היה פעולה, אז ההתאוששות גם קורה יותר. כאשר הכל כואב, איכשהו לא לפני סקס.

האיש אינו חווה רגשות כאלה, בחייו יש עולם חוצות, עבודה ומין. קשה לעמוד בהתנזרות, במיוחד אם, ובמהלך תקופת ההריון, אשתו לא התמסרה.

לעמוד בפעם הפעם קשה, אבל אולי. ב- 1, כדאי לשים לב יותר לילד, אז אתה יכול להרגיש לפחות חלק מהרגשות של הגברת ולהרגיש סיפוק אבהות.

תארו לעצמכם מטרות אישיות בישראל, אם אתה ילדה אלגנטית מרוסיה. ללמוד בישראל כיום בתחום הפנאי. נשים של מראה מודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל, אתה יכול להרוויח חודש מ 3000 $.

עם כל זה, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר, מעט לפרוק את בן הזוג כי זה ייתן לה את ההזדמנות להישאר ולשלם זמן לעצמך.

ובכן, אל תשכח רוך וסבלנות. חיבוקים, ללטף, נשיקות כמו לפחות גברת כלשהי, וכך להניח להגדיר אותו בדרך רומנטית.

הפחתת עונשים 4

בעיקרו של דבר, זהו תהליך רגיל המתרחש עם הגיל. ההורמונים נוצרים פחות, שיקום הגוף סוף סוף מתרחשת לאט יותר, מתח וארוחות שגויות מתווספים להם, הירידה בליבידו יקרה במקום.

מה לעשות? לעסוק את עצמך ואת בריאותם. עוצמה היא לב בריא וכלי. אתה בהחלט צריך לשחק ספורט, צופה האוכל שלך (לא, בסופו של דבר, להגביל את עצמך באגרסיביות, אבל לנסות להשתמש בכל מזון נאמן), להימנע מתח, ואם הם בלתי נמנע -

אימפוטנשי

זוהי מילה נוראה, כפי שכולם יודעים, לפחות מה שהאדם גורם לרעד בברכיים, התקף לב והרצון להוכיח הכל מהר יותר, כי ככל שאנו אומרים כל הזמן, קושי כזה לא משנה איך. למעשה, זה לא סוד לכל חוסר יכולת בחיים שלי לפחות פעם אחת, כי הוא לא בוט. ומתח, מחלות, עייפות בסופו של דבר, לא להשאיר כוחות עבור רצון סקסי.

הדבר העיקרי שאין אימפוטנציה לא נותרה ללא שינוי. מעת לעת הוא די נהדר להירגע ולקלות, כפי שכולם אומרים, אורח חיים בריא. אם זה לא עוזר, אתה צריך ליצור קשר עם הרופא. אולי בעיה במחלה מסוימת או שיש לה בסיס נפשי, כדי לברר את זה צריך מיוחד. ללא ספק, ראוי להזכיר את מה שהם יועצו למנגנוני הפתרון.

חוסר אורגזמה בגברות 6

כל גברת היא אישית, כמו גם גבר. ומה מצוין אחד לא יכול להיות מספיק עבור אחר. כתוצאה מכך, כמו רבים באים לידי ביטוי, יחסי מין לא, בסופו של דבר, מסתיים עם אורגזמה עבור הגברת. כמה גברים לא פשוט לשקול את זה עונש, כמה - לדאוג ולנסות לעשות כי השותף שלהם הגיע לשיא.

פתרון של קושי בפתיחות. הגברת עצמה יכולה רק לספר לי מה היא אוהבת ומה שהיא רוצה לדבר במיטה. אתה לא צריך להיות ביישן על זה כדי לשאול, כמה נציגים, כמו הרבה מאיתנו כל הזמן אומר, הרצפה היפה רק מאמין כי האיש צריך לחשוב על הכל. להסביר להם שאתה לא יודע איך לקרוא מחשבות, ובאינטרסים שלו לספר לך איך, בסופו של דבר, לספק את ההנאה שלה.

אל תתחתן עם ספרות אינספור על אנטומיה וסקסולוגיה, שם מתוארים בשיטות שונות של הבאת הגברת לגוף. ללא ספק, ראוי להזכיר את מה שלא יהיה, להשתמש ברעיונות.
שגרה

חיים, כמו עיכובים. כל יום אותו דבר: בית, עבודה, לאסוף את התינוק מגן הילדים, ללכת לחנות. כמובן, כולנו יודעים היטב באותו ערב 10 דקות למין ולבסוף לישון. בסוף השבוע ניתן לשכב יותר במיטה ואפילו ללטף את ידידי.

סקס הופך להיות משהו כמו רובנו התרגלו לומר, רגיל ו צפוי, במובן מסוים החובה. כתוצאה מכך, זה כבר לא לצוד אהבה, יותר התלהבות ל"יופי "של אנשים אחרים, ומין שיתופי, כדי לדבר הוא מתכווץ והוא יכול אפילו ללכת לא.

ההחלטה היא גם הבנה של הקושי. יש צורך לנסות להדגיש את הזמן. עבור למסעדה או לתערוכה, לבקר את הצורה היפה בין שאר האנשים, להבין כי השותף שלך נשאר סקסי, כמו רבים באים לידי ביטוי, חמוד. אתה עדיין יכול לחוות ניסויים: ההלבשה, צעצועים סקסי, תנוחות חדשות. דירות דיסקרטיות במרכז

Просмотров: 62 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar